Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Dārzam un pagalmam

Dārza instrumenti, kas lieliski palīdzēs ikvienā darbā

Visiem, kas var lepoties ar mazdārziņu, kārtīgu dārzu pie mājas vai dobi zem loga, ir nepieciešams tos uzturēt kārtībā. Kvalitatīvi un ērti instrumenti, kas dārzkopību padara par patīkamu nevis laiku un spēkus atņemošu procesu, vienmēr ir bijusi neatņemama sastāvdaļa. Internetveikalā Egotus.lv ir pieejami daudzveidīgi dārza instrumenti visām vajadzībām! Īsi ieskicēsim, kādus instrumentus varat pie mums iegādāties.


Egotus.lv pieejamie dārza instrumenti

Neatkarīgi no jūsu dārza teritorijas izmēra un tajā audzētajām puķēm, krūmiem un kokiem, Egotus.lv katalogā jūs sagaidīs visdažādākie instrumenti dārzkopībai. Ja jums ir nepieciešams nopļaut zāli, droši varat iegādāties visaugstākās kvalitātes zāles pļāvējus un trimmerus. Skaista dzīvžoga apkopšanai lieti noderēs dzīvžoga šķēres, un dārza attīrīšanai no lapām lieliski piemēroti būs lapu pūtēji un grābekļi. 


Ja dārzā aug lieli koki, kurus nepieciešams apkopt, tad jums patiks mūsu sortimentā pieejamie arboristu instrumenti – dažādi zaru zāģi, zaru šķēres un trimmeri, kurus izmanto gan profesionāli arboristi, gan ikdienas lietotāji. Nozāģētos zarus tālāk varēsiet efektīvi sazāģēt ar ķēdes zāģiem, savukārt vakarā omulīga ugunskura iekuršanai lieti noderēs cirvis, ar ko ātri un efektīvi saskaldīt tam nepieciešamo malku. 


Esam padomājuši arī par ziedu entuziastiem. Mūsu preču klāstā ir atrodami  dažādi dārza instrumenti dobju kopšanai – vairāku veidu lāpstas, ar kurām iebērt melnzemi, universāli instrumenti stādīšanai un roku dakšas. 


Nedrīkst aizmirst, ka jaunos dārza instrumentus ik pa laikam arī ir nepieciešams nomazgāt. Vislabāk to darīt ar mūsu katalogā pieejamo augstspiediena mazgātāju – šī ierīce lieliski nomazgās arī mājas sienas un citas virsmas.