Perforatori

Skats:

Perforators nopietnam darbam

Pamatīgiem urbšanas un kalšanas darbiem nepieciešams kvalitatīvs perforators. Meklējiet to plašajā Egotus.lv piedāvājumā – pie mums atrodami zīmola DeWALT perforatori gan nelieliem projektiem mājsaimniecībā, gan intensīvam darbam būvlaukumos!

Egotus.lv klāstā – gan akumulatora, gan elektriskais perforators

Viens no būtiskiem aspektiem, kurā atšķiras dažādi perforatoru modeļi, ir to darbības tips:

  • Elektriskais perforators – šāda veida perforatoru iespējams lietot, ja tas ir pieslēgts pie elektrotīkla. Tāpēc svarīgi, lai vietā, kur jāveic urbšana vai kalšana, ir atbilstošs elektrības pieslēgums vai ģenerators. Izmantojot elektrisko perforatoru, varēsiet darboties ilgstoši, neraizējoties par jaudas samazināšanos vai piespiedu pārtraukumiem;

  • Akumulatora perforators – darbojas ar uzlādējamu akumulatoru. Šāds perforatora modelis nodrošina ievērojami ērtāku darbošanos, jo nav jāpieslēdzas elektrotīklam vai ģeneratoram, turklāt darbu netraucē vads. Iegādājoties akumulatora perforatoru, pirms tam pārliecinieties, kāda ir tā komplektācija, proti, vai instruments tiek pārdots ar vai bez akumulatora un lādētāja. Egotus.lv atrodami arī modeļi, kuru komplektācijā ir divi akumulatori, lai darboties varētu bez pārtraukumiem.

Mēs piedāvājam iegādāties gan elektriskos, gan akumulatora perforatorus dažādas intensitātes darbiem. Atlasīt jums piemērotāko perforatora tipu varat, izmantojot kreisajā malā esošos meklēšanas filtrus.

Kādiem parametriem vēl jāpievērš uzmanība, izvēloties perforatoru?

Lai perforators spētu paveikt tam uzticētos darbus, svarīgi izvēlēties modeli ar atbilstošu veiktspēju. Tāpēc pirms perforatora iegādes ņemiet vērā šādus aspektus:

  • Maksimālais urbuma diametrs – parasti tiek norādīts milimetros. Ja paredzēts veikt liela diametra urbumus, noteikti pārliecinieties, vai konkrētais perforators to spēs paveikt;

  • LED apgaismojums – papildu apgaismojums ir ļoti noderīgs, strādājot diennakts tumšajā laikā vai vietās, kurās gaisma ir ierobežota, piemēram, pagrabos;

  • Perforatora komplektācija – darbu atvieglos sānu rokturis, savukārt ērtākai ierīces pārnēsāšanai un pārvadāšanai noderēs atbilstošs koferis. Iegādājoties perforatoru ar akumulatoru, ņemiet vērā, vai tā komplektācijā ir iekļauts lādētājs un akumulators/-i;

  • Apgriezienu skaits minūtē – jo lielāks apgriezienu skaits, jo efektīvāk konkrētais perforators darbosies.

Iepazīties ar katra perforatora parametriem varat mūsu mājaslapā – atliek vien atvērt konkrēto modeli un aplūkot tā aprakstu.


Vēlaties iegādāties perforatoru, taču neesat par 100% pārliecināts, kurš no visiem modeļiem ir piemērotākais jūsu vēlmēm un vajadzībām? Sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu veikalu klātienē Rīgā, Ulbrokas ielā 42G – mūsu zinošie eksperti pavisam noteikti palīdzēs saprast, kurš perforators jums derēs vislabāk!