HG Baltās veļas mazgāšanas līdzeklis baltāks par baltu

HG Baltās veļas mazgāšanas līdzeklis baltāks par baltu

kods: 407050106
ražotājs:
nav noliktavā
6.67€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.34€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Saules gaismā balts apģērbs var kļūt dzeltens, vairākkārt mazgājot tas var kļūt pelēks un mazgājot to ar krāsainiem apģērbiem, tas var mainīt krāsu. HG Baltās veļas mazgāšanas līdzeklis baltāks par baltu novērš un pasargā balto apģērbu no krāsas maiņas. Ja vēlaties, lai apģērbs saglabātu balto krāsu vai kļūtu vēl baltāks, tad šis HG produkts ir piemērots tieši jums!

Lietošanas norādījumi. Bundžiņas vāciņš kalpo kā mērtrauks, vāciņā iekšpusē atradīsiet pulvera dozēšanas atzīmes. Nepieciešamā deva norādīta uz iepakojuma. Kad pildāt mērtrauciņu, izlīdziniet pulveri, lai nodrošinātu vienmērīgu produkta daudzumu.

Mazgājot ar veļas mašīnu: ievietojiet veļu (aptuveni 2,5 kg) veļas mašīnā. Uzpildiet mērtrauciņu ar baltāks par baltu pulveri. Pievienojiet nepieciešamo produkta daudzumu veļas pulverim paredzētajā vietā. Izmantojiet parasto ciklu 40 vai 60 grādos, nepievienojot parasto veļas pulveri. Papildus varat izmantot veļas mīkstinātāju tam paredzētajā vietā.

Mazgājot ar rokām: Uzpildiet mērtrauciņu līdz 80 ml atzīmei. Izšķīdiniet šo daudzumu aptuveni 5 litros remdena ūdens (30-35 grādi). Ielieciet veļu sagatavotajā šķīdumā un atstājiet to iemērktu uz vismaz 2 stundām. Pēc tam divas reizes izskalojiet drēbes ar tīru ūdeni. Ja novērojat, ka mērcēšanas laikā veļa iekrāsojas rozā krāsā, tad samaziniet mērcēšanas laiku par vienu stundu.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs