Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG krāsas atjaunotājs krāsainai veļai

HG krāsas atjaunotājs krāsainai veļai

kods: 276030100
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
6.12€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.30€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG Krāsas atjaunotājs krāsainai veļai atjauno apģērbu krāsu, kas mainījuši savu krāsu mazgāšanas rezultātā.  Šis produkts ir piemērots gan mazgāšanai ar rokām, gan veļas mašīnā. Tāpat to var izmantot smalku audumu mazgāšanai, piemēram, vilnai. Viens iepakojums paredzēts aptuveni 2 mazgāšanas reizēm veļas mašīnā vai 4 mazgāšanas reizēm mazgājot ar rokām. Baltam apģērbam, kas mainījis savu krāsu, iesakām izmantot HG Baltās veļas atjaunotāju drēbēm.
Labākam rezultātam ir svarīgi, lai apģērbs, kas mainījis krāsu mazgāšanas rezultātā, tiktu pēc iespējas ātrāk apstrādāts ar HG Krāsas atjaunotāju krāsainai veļai. Iesakām pēc mazgāšanas reizes, kuras laikā apģērbs ir mainījis savu krāsu, neļaut apģērbam izžūt, bet uzreiz izmantot HG Krāsas atjaunotāju krāsainai veļai.

Lietošanas norādījumi.
Mazgājot ar veļas mašīnu: Pievienojiet 10 ēdamkarotes produkta veļas pulverim paredzētajā vietā. Iestatiet pamatrežīmu, nepievienojot veļas pulveri.
Mazgājot ar rokām: Izšķīdiniet aptuveni 5 ēdamkarotes produkta 5 litros ūdens. Atstājiet apģērbu mērcēties aptuveni uz 2 stundām. Uzmanīgi izgrieziet veļu un izskalojiet to ar tīru ūdeni.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs