HG pret blusām

HG pret blusām

kods: 641040141
nav noliktavā
9.17€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.46€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HGX "pret blusām" pat mazās devās iedarbojas ātri un efektīvi. Spiedpoga jāpatur nospiesta tikai 2 sekundes, lai apkarotu blusas dzīvojamajās un darba telpās.

Izmantošanas noteikumi: Insekticīdi, akaricīdi un produkti citu posmkāju apkarošanai. Apstiprināts tikai blusu apkarošanai un tikai izmantošanai iekštelpās – 18. produkta veids.
Lietošanas instrukcija: Aerosols. Lietot un uzglabāt istabas temperatūrā. Pirms lietošanas labi sakratīt. Lietošanas laikā turiet aerosolu vertikāli. Noteiktā deva: Rāpojoši kukaiņi (piem., blusas): Izsmidzināt īslaicīgi (2 sekundes ± 2 grami), tieši uz kukaiņiem no ± 40 cm attāluma. Apstrādājiet ar mazo caurulīti arī visas apslēptākās vietas aiz un zem skapjiem, ledusskapjiem, radiatoriem un citām ierīcēm, kā arī plaisas un šķirbas aiz grīdas līstēm. Nekad neapstrādājiet lielus laukumus (sienas vai grīdas). Atkārtojiet šīs darbības vēlreiz pēc nedēļas. Apstiprinātie mērķorganismi: ctenocephalides felis.
Uzmanību! Lai novērstu rūsēšanu, uzglabājiet aerosolu sausā vietā. Rūsējuma rašanās var ietekmēt aerosola stabilitāti. Ja aerosolu tomēr skārusi rūsa, iesakām to nodot atkritumu savākšanas vietā. Neuzglabājiet sienu, mēbeļu un aizkaru tuvumā. Novērsiet saskari ar mēbelēm, aizkariem, plastmasu, lakotiem vai krāsotiem materiāliem. Lietošanas laikā nosedziet akvāriju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs