Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG pret odiem, mušām un kodēm

HG pret odiem, mušām un kodēm

kods: 650040141
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
9.17€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.46€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HGX "pret odiem, mušām un kodēm" pat mazās devās darbojas ātri un efektīvi. Spiedpoga jāpatur nospiesta tikai 3 sekundes, lai apkarotu lidojošos kukaiņus dzīvojamās un darba telpās.

Izmantošanas noteikumi: Insekticīdi, akaricīdi un produkti citu posmkāju apkarošanai. Apstiprināts tikai odu, mušu, kožu un citu lidojošu kukaiņu apkarošanai un tikai izmantošanai iekštelpās – 18. produkta veids.
Lietošanas instrukcija: Aerosols. Lietot un uzglabāt istabas temperatūrā. Pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Lietošanas laikā turiet aerosolu vertikāli. Noteiktā deva: Lidojoši kukaiņi (piem., odi, mušas un kodes). Temperatūra: 20°C. Smidzināt maksimāli 3 sekundes (± 3 g) 30 m³ lielā telpā. Aizveriet telpā logus un durvis un no telpas vidus izsmidziniet četru augšējo stūru virzienā. Turiet telpu noslēgtu un 10 minūtes tajā neejiet. Pēc tam rūpīgi izvēdiniet. Apstiprinātie mērķorganismi: musca domestica, vespula vulgaris, culex pipiens, aedes albopictus.
Uzmanību! Lai novērstu rūsēšanu, uzglabājiet aerosolu sausā vietā. Rūsas rašanās var ietekmēt aerosola stabilitāti. Ja aerosolu tomēr skārusi rūsa, iesakām to nodot atkritumu savākšanas vietā. Neuzglabājiet sienu, mēbeļu un aizkaru tuvumā. Novērsiet saskari ar mēbelēm, aizkariem, plastmasu, lakotiem vai krāsotiem materiāliem. Lietošanas laikā nosedziet akvāriju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs