Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG pret skudrām

HG pret skudrām

kods: 640040141
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
9.17€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.46€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HGX "pret skudrām" pat mazās devās iedarbojas ātri un efektīvi. Spiedpoga jāpatur nospiesta tikai 2 sekundes, lai apkarotu skudras dzīvojamajās un darba telpās.

Izmantošanas noteikumi: Insekticīdi, akaricīdi un produkti citu posmkāju apkarošanai. Apstiprināts tikai skudru apkarošanai un tikai izmantošanai iekštelpās – 18. produkta veids.
Lietošanas instrukcija: Aerosols. Lietot un uzglabāt istabas temperatūrā. Pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Lietošanas laikā turiet aerosolu vertikāli. Noteiktā deva: Rāpojošie kukaiņi (piem., skudras): Izsmidzināt īslaicīgi (2 sekundes ± 2 grami), tieši uz kukaiņiem no ± 40 cm attāluma. Apstrādājiet ar mazo caurulīti arī visas apslēptākās vietas aiz un zem skapjiem, ledusskapjiem, radiatoriem un citām ierīcēm, kā arī plaisas un šķirbas aiz grīdas līstēm. Nekad neapstrādājiet lielus laukumus (sienas vai grīdas). Atkārtojiet šīs darbības vēlreiz pēc nedēļas. Nesmidziniet tieši uz grīdas. Apstiprinātie mērķorganismi: lasius niger.
Uzmanību! Lai novērstu rūsēšanu, uzglabājiet aerosolu sausā vietā. Rūsējuma rašanās var ietekmēt aerosola stabilitāti. Ja aerosolu tomēr skārusi rūsa, iesakām to nodot atkritumu savākšanas vietā. Neuzglabājiet sienu, mēbeļu un aizkaru tuvumā. Novērsiet saskari ar mēbelēm, aizkariem, plastmasu, lakotiem vai krāsotiem materiāliem. Lietošanas laikā nosedziet akvāriju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs