e-gotus.lv lojalitātes programma

1. Lojālie klienti, kuri ir reģistrējušies un pirkumus veic caur savu kontu, pēc pirkuma veikšanas saņem bonusa naudas uzkrājumu 5 % apmērā no pirkuma summas.

2. Uzkrāto bonusa naudu var izmantot, lai saņemtu atlaidi nākamajam pirkumam.

3. Bonusa naudu var izmantot, lai apmaksātu līdz 30% no kopējās apmaksājamās pirkuma summas.

4. Bonusa nauda tiek uzkrāta gan no pilnas cenas precēm, gan no precēm, kurām jau ir piemērota atlaide.

5. Bonusa uzkrājums neveidojas no transporta izmaksām.

6. Klientam nav pienākuma izmantot bonusa naudu katrā pasūtījumā; to var sakrāt, lai vēlāk saņemtu lielāku atlaidi. Lai izmantotu bonusa naudu, pirkuma veikšanas brīdī nepieciešams attiecīgajā laukā atzīmēt, ka vēlaties “Izmantot bonusa naudu”.

7. Uzkrātās bonusa naudas izmantošanas termiņš beidzas gada laikā pēc bonusa naudas nopelnīšanas (piemēram, ja pirkums ir veikts 2018.gada 4.aprīlī, tad uzkrājums ir jāiztērē līdz 2019.gada 4.aprīlim, pretējā gadījumā tas tiks dzēsts).

8. Uzkrāto bonusa naudu var pārbaudīt www.egotus.lv, pierakstoties savā kontā.

9. Ja pasūtījums tiek atcelts, vai prece tiek atgriezta pārdevējam, klientam tiek atmaksāta pasūtījumā izmantotā bonusa nauda (ja konkrētajā pasūtījumā tā ir izmantota), bet pārdevējam tiks atmaksāta klienta attiecīgajā pasūtījumā nopelnītā bonusa nauda.

Īpašā atlaide dzimšanas dienā

1. Visiem lojalitātes programmas dalībniekiem savā dzimšanas dienā ir iespēja saņemt papildus 10% atlaidi precēm, kas tiek tirgotas par pilnu cenu. Par šādiem pirkumiem bonusa nauda netiek piešķirta.

2. Pirkumiem ar dzimšanas dienas atlaidi drīkst izmantot uzkrāto bonusa naudu.

SĪKĀKA INFORMĀCIJA PAR LOJALITĀTES KARTĒM UN ANKETĀM SPIED ŠEIT