Dollar Paper Bills  Skaidrā naudā saņemot preci

Pirkuma apmaksa tiek veikta saņemot preci pie mums - Ulbrokas ielā 42G. Pie preču apmaksas tiks izsniegts atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Money Bank  Apmaksa ar interneta bankas pārskaitījumu

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.

Credit Cards Payment free icon Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci

Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, American Express kredītkartes. Apmaksu ar karti iespējams veikt tikai pie mums Kurjers piegādes brīdī veiks kredītkartes autorizāciju, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Ja pirkums pārsniedz 200 EUR, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un preču pavadzīmi, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Leather Wallet  Apmaksa ar interneta banku vai norēķina karti

Klientam ir iespējams izvēlēties un aprakstā šo - Klientam ir iespējams izvēlēties un veikt maksājumu internetbankas tiešsaistē (online) vienā no trim bankām - SWEDBANK, SEB vai CITADELE. Apmaksa ar norēķinu kartēm - Visa, Maestro vai MasterCard.

PayPal - Review 2020 - PCMag India  Apmaksa ar PayPal

Maksāt ar lietotāja PayPal kontu,Maksāt ar lietotāja PayPal kontu.