Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Karstlīmes un līmes pistoles

Skats:

Līmes pistoles, kas izceļas ar kvalitāti

Karstās līmes pistole lieti noder dažādiem mērķiem – sākot ar dažādu dekoru veidošanu un beidzot ar kurpju zoļu labošanu vai vaļīgu flīžu nostiprināšanu. Mūsu piedāvājumā atrodamas gan līmes pistoles, gan karstlīmes stienīši no Bison!

Kādiem mērķiem līmes pistoles ir paredzētas?

Ļoti bieži karstā līme un līdz ar to arī līmes pistole tiek izmantota, pienākot Ziemassvētkiem, kad aktuāli kļūst adventes vainagi un citi rotājumi. Tāpat līmes pistoles aktīvi izmanto Lieldienās un citos svētkos, taču tās lieti noder arī ikdienā, piemēram:

  • papēžu un kurpju zoļu labošanai;

  • vaļīgu flīžu piestiprināšanai;

  • dažāda veida līstu nostiprināšanai;

  • paklāju labošanai un piestiprināšanai.

Ar līmes pistoli dažādās kombinācijās var savienot gan porainus, gan neporainus materiālus: tekstilizstrādājumus, dažāda veida plastmasu, kartonu, koku, keramiku, stiklu un citus. Tajā pašā laikā jāatceras, ka Bison līmes pistole nav piemērota, lai līmētu zem sprieguma esošus priekšmetus un, protams, siltumu jutīgus materiālus.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties līmes pistoli un karsto līmi?

Pistolēm norāda līmes kušanas temperatūru, un tā lielākoties variē no 150 līdz 200 grādiem pēc Celsija. Šādus modeļus sauc par karstajām līmes pistolēm, un tās ir piemērotas plaša spektra darbiem – sākot ar dekoru sagatavošanu un beidzot ar līstu piestiprināšanu. Mazāk izplatītas ir aukstās līmes pistoles, kurās līme kūst pie zemākas temperatūras (nedaudz virs 100 grādiem pēc Celsija). Tās ir iecienītas ziedu kompozīciju un vieglāku uzdevumu veikšanai. Katram pistoļu veidam jāiegādājas atbilstoši līmes stienīši.


Ne mazāk svarīgs ir ierīces uzsilšanas laiks – no tā atkarīgs, pēc cik ilga brīža pistoli varēsiet sākt izmantot. Lielākoties uzsilšanas laiks variē no trim līdz sešām minūtēm. Uzmanību pievērsiet arī līmes sacietēšanas laikam. Ļoti svarīgi, lai konkrētajai līmes pistolei tiktu izmantoti tai paredzēti līmes stienīši. Šī iemesla dēļ ir vērts iegādāties zināma ražotāja līmes pistoli, lai pēcāk nebūtu problēmas atrast atbilstošu karstlīmi. Lai strādāšana būtu ērta, pievērsiet uzmanību arī tam, cik garš ir ierīces vads.


Bison karstlīme un līmes pistoles iegādājieties pie mums, Egotus.lv internetveikalā! Šeit jūs sagaida draudzīgas cenas, kvalitatīvas preces, ātra piegāde un maciņam draudzīga lojalitātes programma. Savukārt pareizo izvēli veikt palīdzēs pie katras preču kategorijas esošais meklēšanas filtrs, kā arī detalizētie apraksti un fotogrāfijas.