Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Elektriskie zāģi

Elektriskie zāģi visu veidu zāģēšanai

Gan profesionālos būvniecības darbos, gan mājsaimniecības vajadzībām lieti noder elektriskie zāģi. Izvēlieties sev piemērotāko modeli no daudzveidīgā Egotus.lv piedāvājuma!

Dažādiem darbiem – dažādi elektriskie zāģi

Elektriskais zāģis ir ļoti plašs jēdziens, zem kura ietilpst vairāki zāģu veidi, kas savā starpā ievērojami atšķiras. Lai jums būtu vienkāršāk orientēties, esam tos iedalījuši dažādās kategorijās.

Figūrzāģi un zobenzāģi

Figūrzāģi ir neaizstājami gadījumos, kad jāizzāģē precīzas vai smalkas līnijas, it īpaši – izliektas. Viens no piemēriem – jāsagatavo izlietnes vieta virtuves virsmā. Noderīga figūrzāģu funkcija ir slīpu griezumu veikšana. Ērtākam un arī drošākam darbam noderēs akumulatora figūrzāģi.


Zobenzāģi līdzinās figūrzāģiem, taču to galvenā priekšrocība ir lielāka jauda un iespēja piekļūt grūtāk aizsniedzamām vietām. Akumulatora zobenzāģi ir īpaši ērti, tāpēc tos izmanto gan plaša spektra būvniecības un apdares darbos, gan dārzā, lai, piemēram, koptu augļu koku vainagus.

Ripzāģi

Ripzāģi noder, lai veiktu ātrus un precīzus griezumus. Līdzīgi kā ar figūrzāģiem, arī ar atbilstoša modeļa ripzāģiem var veikt slīpus griezumus. Ripzāģu priekšrocības ir to jauda, ērtā izmantošana un iespēja ātri zāģēt salīdzinoši lielu materiālu apjomu, piemēram, sagatavojot dēļus grīdas maiņai. Izvēloties atbilstošas zāģripas, ar elektrisko vai akumulatora ripzāģi var zāģēt ļoti dažādus materiālus, sākot ar koksni un beidzot ar betonu.

Alligator zāģi

Īpaši jaudīgs zāģu veids, kuru galvenokārt izmanto celtniecības objektos, kad jāveic precīzi, taisni griezumi caur gāzbetonu, ķieģeļiem, koksni. Gan precizitāti, gan lielisku kontroli alligator zāģi nodrošina ar divām zobu rindām, kas kustās katra savā virzienā.

Leņķzāģi

Ja nepieciešams veikt ļoti precīzus griezumus dažādos leņķos, leņķzāģi ir labākā izvēle. Tas ir neatsverams palīgs gan galdniecībās, gan veicot mājokļa remontu, kad precīzā leņķī jāsagatavo līstes, durvju un logu rāmji vai mēbeļu izgatavošanai vajadzīgie kokmateriāli.

Lentzāģi

Ar lentzāģa palīdzību var paveikt uzdevumus, kurus citi zāģi nespēj, piemēram, iegūt dēļus, brusas un latas  no neapstrādātiem baļķiem. Pieejami gan horizontālie, gan vertikālie lentzāģi.

Multifunkcionālie zāģi

Kā jau priekšā pasaka to nosaukums, multifunkcionālie zāģi ir piemēroti dažādiem uzdevumiem. Ar tiem var ne tikai zāģēt, tostarp grūti aizsniedzamās vietās, bet arī slīpēt dažādus materiālus un paveikt virkni citu darbu.

Stacionārie jeb galda zāģi

Stacionārie zāģi nodrošina papildu stabilitāti, kas ir svarīga, ja nepieciešami īpaši precīzi griezumi. Arī tad, ja darbu apjoms ir liels, stacionārie DeWALT zāģi ir pareizā izvēle.


Neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgs profesionāls DeWALT zāģis celtniecības darbiem vai arī jūs interesē elektriskie zāģi DIY projektiem, iegādājieties tos Egotus.lv – mēs piedāvājam gan bezmaksas piegādi pirkumiem virs 100 eiro, gan virkni citu priekšrocību!