Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Putekļsūcēji

Skats:

Putekļu sūcēji darbam un ikdienai

Putekļu sūcēji ievērojami atvieglo ne tikai ikdienas uzkopšanu mājoklī, bet arī tīrīšanu pēc dažāda veida remontdarbiem un to laikā. Iepazīstieties ar mūsu daudzveidīgo putekļu sūcēju klāstu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērotākais tieši jums!

Kāda veida putekļu sūcēji atrodami Egotus.lv internetveikalā?

Esam parūpējušies, lai pie mums putekļsūcēji un piederumi atrodami ikvienam interesentam atbilstoši viņa vajadzībām – sākot ar kompaktu modeli automašīnas uzkopšanai un beidzot ar industriālu ierīci, kas piemērota darbam būvlaukumos. Egotus.lv pieejami:

  • Senco putekļu sūcēji;

  • Black+Decker putekļu sūcēji;

  • DeWALT putekļu sūcēji;

  • Stanley putekļu sūcēji.

Piedāvājumā atrodami ne tikai putekļu sūcēji, bet arī to aksesuāri un piederumi, piemēram, putekļu sūcēja maisi, uzgaļu komplekti, šļaukas un daudz kas cits.

Mājsaimniecības putekļu sūcēji

Mājsaimniecības putekļu sūcējs tiek radīts, paturot prātā virkni nianšu. Pirmkārt, tas ir aprīkots ar gana jaudīgu motoru. Otrkārt, mājsaimniecības putekļu sūcējiem komplektā parasti nāk vairāki uzgaļu veidi (vai arī tos iespējams iegādāties atsevišķi), lai no putekļiem un citiem netīrumiem varētu atbrīvot dažāda materiāla virsmas, kā arī būtu iespējams piekļūt grūtāk aizsniedzamām vietām. Treškārt, šīs ierīces parasti ir salīdzinoši nelielas un ērti izmantojamas, turklāt ražotāji neaizmirst par pievilcīgu dizainu.

Rokas putekļu sūcēji

Nelielas ierīces, kas ir perfekti piemērotas, lai no netīrumiem atbrīvotu mēbeļu virsmas, palodzes un grūti aizsniedzamas vietas. Pateicoties nelielajam izmēram, rokas putekļu sūcēji ir ērti izmantojami un uzglabājami. 

Tvaika slotas

Savā piedāvājumā esam iekļāvuši arī tvaika slotas, ar kuru palīdzību grīdas varat padarīt perfekti tīras, uzmazgājot un apstrādājot tās ar tvaika palīdzību. Izmantojot tvaika slotu, pirms tam jāpārliecinās, vai tā ir piemērota konkrētā grīdas seguma kopšanai.

Auto putekļu sūcēji

Kā jau iespējams spriest pēc nosaukuma, auto putekļu sūcējs ir paredzēts automašīnas tīrīšanai. Tam parasti ir kompakts izmērs, iespēja pieslēgt cigarešu aizdedzinātāja kontaktligzdai jeb piepīpētājam un dažādi tīrīšanas uzgaļi, lai no netīrumiem varētu atbrīvot ikvienu automobiļa virsmu un spraugu. Pateicoties nelielajam izmēram, šādu putekļu sūcēju ir ērti uzglabāt automašīnas bagāžas nodalījumā.

Industriālie un celtniecības putekļu sūcēji

Industriālie putekļu sūcēji mēdz izcelties ar īpaši lielu jaudu, izturīgu uzbūves kvalitāti un plašu tvertni savāktajiem netīrumiem. Rezultātā kopšana ar tiem norisinās ievērojami ātrāk, un uzkopt iespējams arī ļoti netīras virsmas.

Akumulatora putekļu sūcēji – īpaši ērts risinājums

Arvien iecienītāki kļūst putekļu sūcēji, kas darbojas ar uzlādējamu akumulatoru. Tie piedāvā divas būtiskas priekšrocības: ērtu darbošanos, jo ierīcei nav vads, kā arī iespēju veikt uzkopšanu vietās, kur nav pieejas elektrībai.


Egotus.lv jūs jau gaida lieliski putekļu sūcēji un to aksesuāri. Veiciet pasūtījumu šodien un saņemiet to ar piegādi jau pēc 1–3 darba dienām, turklāt pirkumiem virs 100 eiro piegāde ir bez maksas!