Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Interjeram

Skats:

Mēbeļu tīrīšanas līdzekļi ikdienas uzkopšanai

Lai uzturētu māju tīru un kārtīgu, nepieciešama regulāra uzkopšana. Tam noder piemēroti virsmu un mēbeļu tīrīšanas līdzekļi, piederumi un aksesuāri, kas uzkopšanas darbus padara vieglākus un ātrākus. Mēbeļu un iekārtu ilgmūžību ietekmē atbilstoša tīrīšanas līdzekļu izmantošana – katrai virsmai savs līdzeklis! 

Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzekļi

Logu tīrīšanas līdzekļi noder katrā mājoklī. Tīri logi ļauj telpā ienākt saulei, gaismai un siltumam. Patīkamākam spoguļattēlam atceries regulāri notīrīt arī visus spoguļus. Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzekļi noņem netīrumus un nožūstot neatstāj švīkas vai plakumus. Tīrīšanai var izmantot papīra dvieļus, mikrošķiedras lupatiņu, speciālus piederumus vai tīrīšanas robotus.

Koka mēbeļu tīrīšanas līdzeklis

Koka mēbeļu atjaunošanas un tīrīšanas līdzeklis ir piemērots dažādām virsmām – eļļotām, lakotām, vaskotām un neapstrādātām koka mēbelēm. Tas noņem dažādus netīrumus, likvidē mitruma (alkohola, ūdens un citu) radītos traipus. Atjaunošanas līdzeklis spēj noņemt nelielus skrāpējumus un atgriezt koka mēbeļu sākotnējo spīdumu un krāsu.

Mēbeļu pulēšanas līdzeklis atjauno un baro koka mēbeles, lai tās izskatītos kā jaunas. Nelieto šo līdzekli uz bojātas lakas vai neapstrādāta koka. Vienmēr sākumā izmēģini līdzekli uz nelielas virsmas!

Plastmasas tīrīšanas līdzekļi

Tīrīšanas līdzekļi, kas paredzēti plastmasas vismām, tiek galā ar dažādiem netīrumiem, kas rodas ikdienas laikā. To var izsmidzināt uz lupatiņas vai mitras drānas, pēc tam notīrīt virsmu. Līdzekli var izsmidzināt uz tīrāmās virsmas un ļaut nedaudz iedarboties, ja virsma ir īpaši netīra. Ar plastmasas tīrīšanas līdzekļiem vari tīrīt: līstes, logu rāmjus, plastmasas mēbeles un detaļas, virtuves skapīšus un citas virsmas.

Universālie tīrīšanas līdzekļi

Universālie tīrīšanas līdzekļi ražoti no vielām, kas “draudzējas” ar dažādiem materiāliem un virsmām. Tos var izmantot teju visai mājas uzkopšanai. Universālais traipu tīrītājs tiek galā ar tādiem netīrumiem kā tauki, pirkstu nospiedumi un citi. Katram līdzeklim instrukcijā ir minēti materiāli, uz kuriem to var izmantot. Visbiežāk tā ir plastmasa, MDF, lakotas virsmas un dažādi sintētiskie materiāli.

Traipu tīrīšanas līdzekļi

Dažādi traipi un netīrumi ir neizbēgama ikdienas sastāvdaļa. Ja gadās ko izliet vai nosmērēt uz cietas virsmas, tīrīšana ir salīdzinoši viegla. Ja traips rodas uz mīkstajām mēbelēm vai paklājiem, noderīgs ir intensīvs traipu tīrīšanas līdzeklis mīkstajām mēbelēm. 

Tas tiek galā gan ar svaigiem, gan senākiem traipiem. Labākie traipu tīrīšanas līdzekļi tiek galā pat ar kafijas, lūpukrāsas, sarkanvīna un tauku traipiem. Izsmidzini līdzekli uz traipa, ļauj tam iedarboties un noslauki ar mitru drānu.

Kur iegādāties mēbeļu tīrīšanas līdzekļus?

Ja nepieciešami tīrīšanas līdzekļi, ieskaties internetveikala Egotus.lv plašajā produktu piedāvājumā. Te pieejami tīrīšanas līdzekļi stikla un plastmasas virsmām, koka mēbelēm un pat lustrām.