Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Rokas zāģi

Skats:

Zāģi, kas būtiski atvieglos darbu

Ja jums ir māja laukos vai liels dārzs, tad, visticamāk, ik pa laikam ir nepieciešams sagarināt kādu dēli vai apkopt tajā esošos kokus. Šie darbi ir neizbēgami un tos nevar paveikt bez svarīga darba instrumenta – augstas kvalitātes zāģa. Par laimi, Egotus.lv internetveikalā ir atrodami daudz un dažādi zāģi, kas ir piemēroti ikvienai vajadzībai!


Pie mums ir nopērkami visu veidu zāģi

Varat neuztraukties par to, vai veicamajam uzdevumam atradīsiet īsto darbarīku, jo Egotus.lv internetveikala sortimentā ir zāģi, kas paredzēti visdažādākajiem darbiem. Neviens no šiem zāģiem jums nebūs par prastu vai par sarežģītu – mēs esam parūpējušies, ka mūsu veikalā atrodami gan profesionālie zāģi celtniekiem, gan pārbaudīti zāģi ikdienas vajadzībām.

Ja vēlaties sevišķi viegli izmantojamu zāģi, kas neprasīs lielu pieredzi, tad vislabākais variants būs rokas zāģis, ko, visticamāk, vismaz vienreiz mūžā būs lietojis ikviens vīrietis.


Ja vēlaties zāģēt ne tikai koku, bet arī metālu, iesakām pie mums iegādāties tam paredzētu metāla zāģi. Egotus.lv veikalā atradīsiet arī maza izmēra metāla zāģus smalkākiem metālapstrādes darbiem.


Savukārt specifiskākiem darbiem lieti noderēs dažādi mūsu piedāvājumā atrodamie speciālie zāģi, kas piemēroti kāda konkrēta uzdevuma veikšanai. Piemēram, grīdas dēļu sazāģēšanai vislabāk iegādāties specializētus grīdas dēļu zāģus. Ģipškartona, keramikas flīžu, plastmasas, metāla un koka zāģēšanai vispiemērotākais būs specializēts figūrzāģis, savukārt precīzus slīpzāģējumus vai leņķzāģējumus visefektīvāk paveiks leņķzāģis. Piedāvājam arī īpaši viegli pārnēsājamos salokāmos zāģus un daudzfunkcionālos zāģus “trīs vienā,” kuri ir aprīkoti ar asmeņiem, kas spēj paveikt atšķirīgus darbus. 


Mūsu piedāvājumā redzamos zāģus atradīsiet dažādos veidolos. Egotus.lv ir pieejami instrumenti, kas savstarpēji atšķiras pēc kopējiem izmēru parametriem un zobu izmēra, kā arī katrs no tiem ir pielāgots atšķirīga līmeņa noslodzei. Pieejami zāģi ar dažādiem rokturu veidiem - gumijas, koka vai plastmasas.


Iegādājieties zāģi un tā piederumus

Egotus.lv sortimentā ir pieejami tikai ilgmūžīgi un kvalitatīvi zāģi un arī to piederumi. Ja ikdienā nepieciešams zāģmateriālu sagarināt noteiktos leņķos, tad jums varētu noderēt mūsu slīpzāģēšanas kastes, kurās ērti un precīzi iespējams veikt konkrēto uzdevumu. Mēs piedāvājam arī zāģlādes, kas nāk komplektā ar slīpzāģi.


Iegādājoties figūrzāģi, ir svarīgi to regulāri apkopt un mainīt tā asmeņus. Par laimi, mēs piedāvājam arī visas nepieciešamās rezerves detaļas! Pie mums iespējams iegādāties gan vienu figūrzāģa asmeni, gan asmeņu komplektus, kuros parasti ir iekļauti 12 asmeņi. Tie ir izcili piemēroti gan koka, gan plastmasas materiālu zāģēšanai. Mēs pārstāvam, galvenokārt, profesionālo instrumentu zīmolus, kā piemēram: Stanley un DeWALT.