Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Mitruma savācēji

Skats:

Kvalitatīvi mitruma savācēji Egotus.lv internetveikalā

Paaugstināts mitruma līmenis dzīvoklī var izraisīt diezgan postošas sekas – tas var novest pie sienu pelējuma un putekļu ērcīšu vairošanās un attiecīgi pie antisanitāriem apstākļiem, veselības problēmām un augstām izmaksām par remontdarbu veikšanu. Par laimi, Egotus.lv internetveikalā ir pieejami mitruma savācēji, kas būtiski uzlabos jūsu mājokļa gaisa kvalitāti un spēs novērst mitruma uzkrāšanos!


Kādas funkcijas pilda mitruma savācējs?

Īsumā, gaisa mitruma savācējs efektīvi spēs absorbēt gaisā esošo mitrumu. Tas vispirms gaisu iesūc un izfiltrē un pēc tam gaisā atrodamo mitrumu atdzesē kondensāta stāvoklī. Pēc tā atdzesēšanas savācējs iesūkto un jau attīrīto gaisu atkārtoti uzkarsē un izpūš atpakaļ telpā. Kondensētais mitrums šķidruma stāvoklī tiek uzkrāts īpašā konteinerā vai ievadīts tieši kanalizācijā. 


Kvalitatīvs mitruma savācējs novērsīs pelējuma veidošanos un aizkavēs tā attīstību, kā arī palīdzēs atbrīvoties no kukaiņiem un citiem kaitēkļiem, kas dzīvo mitros apstākļos. 


Kādi mitruma savācēji ir pieejami mūsu veikalā?

Mēs piedāvājam mitruma savācējus no pasaulē labi zināma ražotāja- Bison, kas savus uzdevumus pildīs uzticami un ilgi. Mūsu sortimentā pagaidām nav pieejami elektriskie mitruma savācēji, kas darbojas pie strāvas pieslēguma, bet pateicoties atvienojumam no elektrības, tie ir klusi un lēti. Lai tie darbotos, tos nepieciešams uzpildīt ar īpašiem gaisa absorbēšanu veicinošiem materiāliem, par kuriem izstāstīsim nobeigumā.


Katrs Egotus.lv preču klāstā atrodamais mitruma savācējs ir aprīkots ar unikālu gaisa cirkulācijas sistēmu, kas cīņā ar mitruma ierobežošanu ļaus sasniegt vislabākos rezultātus. Pie mums ir atrodams gan kvalitatīvs mitruma savācējs dzīvoklim, kas spēs tikt galā ar mazāka izmēra telpām, gan lielisks mitruma savācējs mājai, kas lieliski uzkops platšākas telpas. Katrs no tiem izceļas ar modernu un gaumīgu dizainu, tāpēc lieliski iederēsies jebkurā jūsu mājokļa telpā.


Varat neuztraukties par mitruma savācēja kopšanu, jo tas ir ļoti vienkāršs process – jāatver tā konteineris virs vietas, kurā vēlaties izliet ūdeni (piemēram, tualetes poda) un atbrīvojieties no kondensētā ūdens. Pēc tam saskaņā ar lietošanas instrukcijā norādīto, iztīriet mitruma savācēja gaisa filtru.


Kā minēts iepriekš, Egotus.lv katalogā ir atrodami ne tikai mitruma savācēji, bet gan arī dažādi uzpildes materiāli, kurus nepieciešams ievietot mitruma savācējā. Šie materiāli parūpējas par to, ka gaisā atrodamais mitrums tiek pareizi absorbēts un pārstrādāts. Tie ir pieejami dažādos aromātos vai arī neizdala nekādu smaržu. Taču vēlamies atgādināt, ka ir nepieciešams rūpīgi izlasīt katra mitruma savācēja lietošanas instrukciju, jo tajā ir norādīts, ar kāda veida materiāliem to drīkst uzpildīt.