Bison Līmes

Līmes dažādiem darbiem: Egotus.lv 

Remontdarbi bez kvalitatīvas līmes  bieži vien ir grūti paveicami. Mūsdienās arvien plašāku popularitāti būvniecībā iemanto dažādas celtniecības līmes. Tas tāpēc, ka tirgū visu laiku ienāk jauni celtniecības materiāli, kas neprasa naglošanu vai skrūvēšanu kā arī tāpēc, ka tās izmantot ir ārtkārtīgi vienkārši. Arī Egotus.lv katalogā ir sagatavots plašs līmju piedāvājums, kur varēsiet atrast sev vispiemērotāko preci!

Specifiski uzdevumi prasa specifiskas līmes

Egotus internetveikala plauktos tiešām ir izveidots plašs līmju klāsts, kas apmierinās gan profesionāļus, gan ikdienas lietotājus. Esam iekļāvuši visa veida līmes – par katru no tām plašāk izstāstīsim raksta turpinājumā.


Ja nepieciešams salipināt kopā elastīgus materiālus (ādu, gumiju, u.c.) un efektīvi aizpildīt spraugas, tad vispiemērotākā būs divkomponentu līme. Turpretim, ja lūkojaties salipināt kopā materiālus, kas pakļauti īpaši lielai slodzei, piemēram, metālus, koku un akmeni, tad izcili noderēs epoksīdlīme. Smalkāku darbu veikšanai, piemēram, kurpju zoļu un papēžu labošanai noderēs tieši speciālā apavu līme. Bet grīdlīstu pielīmēšanai vispiemērotākā būs polimēra līme Poly Max.


Savukārt Egotus.lv pieejamās Bison montāžas līmes ir lieliskas celtniecības līmes, kas izceļas ar īpaši stipru saķeri starp visdažādākajiem materiāliem un lielisku spēju aizpildīt spraugas un plaisas. Sevišķi stipru savienojumu izveidošanā noderēs arī polimēra līme, kas ir piemērota dažādu sintētisku materiālu (akrilstikla, poliestera, bakelīta) pielīmēšanai pie dzelzs, nerūsējošā tērauda, koka, marmora un citiem triecienizturīgiem materiāliem.


Mūsu mājaslapā atrodams plašs saraksts ar līmēm, kas domātas darbam ar kādu specifisku būvmateriālu. Piemēram, ja ikdienā nodarbojaties ar koku, tad jums vajadzētu iegādāties kādu no mūsu specializētajām koka līmēm, kas paredzētas visu veidu lapu un skuju koksnes savstarpējai līmēšanai, kā arī koka un kāda cita materiāla līmēšanai. Turpretī dažādu plastmasas izstrādājumu līmēšanai vislabāk iegādāties kādu plastmasas līmi, ar ko būs iespējams lieliski aiztaisīt plaisas pat sarežģītos plastmasas izstrādājumos kā mobilajos telefonos un datoros. 


Pārliecinoties, ka mūsu veikalā tiek iekļauta līme ikvienai vajadzībai, esam izveidojuši plašu  sarakstu ar speciālām līmēm, kas paredzētas specifiskiem uzdevumiem, piemēram, metāla skrūvju, uzgriežņu un aizbīdņu aizsargāšanai no korozijas, automašīnas atpakaļskata spogulīšu piestiprināšanai, dažādu priekšmetu aizsardzībai no ūdens iedarbības un vairākiem citiem darbiem. 


Visbeidzot, ja ir nepieciešamība pēc uzticamas un vienkāršas, tomēr reizē izcilas būvniecības līmes, tad iesakām iegādāties kādu no mūsu sortimentā atrodamajām superlīmēm, kas izceļas ar universālu pielietojumu un izcilu noturību. Tās ir profesionālās līmes, kas vienlaikus ir domātas jebkuram lietotājam.


Atgādinām, ka visas Egotus.lv preču sarakstā iekļautās līmes ir savstarpēji atšķirīgas, un tāpēc pirms kādas preces iegādes ir nepieciešams rūpīgi izlasīt tās aprakstu, lai uzzinātu, ar kādiem būvmateriāliem tās ir savienojamas un kāds ir to žūšanas laiks.