Knaibles

Skats:

Visaugstākās kvalitātes knaibles Egotus.lv internetveikalā


Gandrīz katrā instrumentu kastē ir atrodamas vismaz viena veida knaibles, jo tās bieži vien ir neaizstājams palīgs, kad ir nepieciešams kaut ko pielocīt, pārkniebt, satvert vai veikt citus tamlīdzīgus darbus. Lai palīdzētu jums iegādāties sev vispiemērotāko produktu, šajā sadaļā izstāstīsim, kādus knaibļu veidus atradīsiet Egotus.lv internetveikala sortimentā!


Mēs piedāvājam knaibles plašā klāstā – tās ir pieejamas atšķirīgos izmēros un izveidotas no dažādiem visaugstākās kvalitātes materiāliem. Lielākoties tās ir izgatavotas no rūdīta oglekļa tērauda konstrukcijas un ergonomiska bi-materiāla, taču izmantotie materiāli var atšķirties. Mūsdienās plaši pielietotais tērauda pārklājums uz knaibļu spīlēm nodrošina visaugstākā līmeņa izturību, un mīksts ergonomisks bi-materiāls, no kā izgatavots rokturis, nodrošina papildus komfortu.

Pie mums atradīsiet visu veidu knaibles

Varat neuztraukties par to, vai atradīsiet sev vispiemērotāko instrumentu, jo mēs esam pārliecinājušies, ka mūsu produktu sortimentā ir iekļauti darbarīki, kas ir paredzēti katra mūsu klienta specifiskajām vajadzībām. 


Ja vēlaties veikt vissvarīgākās knaibļu funkcijas – dažādu priekšmetu satveršanu un pārkniebšanu, kā arī veselu virkni citu darbu, tad vispiemērotākās būs kombinētās knaibles, kas lieliski tiks galā arī ar tādiem uzdevumiem kā locīšanu, saspiešanu, savērpšanu, izolācijas vadu atdalīšanu un stieples locīšanu. Šo knaibļu plašā pielietojuma dēļ, tās ir izcilas inženieru un celtnieku knaibles, bet būs atrodamas arī teju ikviena vīrieša instrumentu kastē. Veicamo darbu spektrs ir atkarīgs no ražotāja un modeļa. 


Savukārt, ja bieži sanāk darboties šaurās, grūti pieejamās vietās, piemēram, labojot elektrības kastes, tad iesakām apsvērt garo knaibļu iegādi. Tās ir lieliskas elektriķu knaibles, jo, pateicoties to garajām, šaurajām spīlēm un pagarinātajam rokturim, ar tām ir iespējams veikt manipulācijas ar vadiem no droša attāluma un aizsniegt pat vissmalkākos vadus vietās, kur ar standarta izmēra knaiblēm nevarētu piekļūt. Ar šo plaķeņu tipu iespējams veikt arī pārējos standarta darbus - pieturēšanu, satveršanu, pārkniebšanu utt. Piedāvājam arī modeļus ar izliektiem spīļu galiem, kuri paredzēti vēl specifiskākiem darba apstākļiem un vietām, kur leņķis, kādā jāsatver vadi, spēlē lielu lomu. 


Dažādu materiālu griešanai vislabāk noderēs šim darbam specializētās griešanas knaibles. Šos instrumentus piedāvājam dažādos veidos – Ja mērķis ir pārkniebt dažādus vadus vai stieples tad ir vērts apsvērt diagonālo griešanas knaibļu iegādi un darbiem, kur vads, vai kāda nagla jānogriež līdz ar virsmu, lieti noderēs sānu plaķenes.


Savukārt, ja nepieciešamas specifiskas knaibles dažādām situācijām, tad vislabākais variants būs regulējamo knaibļu iegāde. Tās iespējams pielāgot dažādās pozīcijās, tāpēc, veicot atšķirīgus darbus, varēsiet iestatīt sev visērtāko režīmu. Labi noder dažāda izmēra uzgriežņu skrūvēšanai, vai dažādiem santehnikas darbiem.


Piedāvājam ne tikai knaibles, bet arī knaibļu komplektus

Ja vēlaties uzreiz iegādāties vairākus kvalitatīvus darbarīkus, tad Egotus.lv pieejamie knaibļu komplekti ir vislabākā opcija. Komplektos ir iekļautas dažādas elektriķu un celtniecības knaibles, un katrā no komplektiem ir dažādas variācijas, tāpēc garantējam, ka varēsiet rūpīgi atlasīt, kurš no tiem ir jums vispiemērotākais. Ja skatamies no izmaksu viedokļa, tad  pērkot komplektā vienmēr būs izdevīgāk, un Egotus.lv dažādi knaibļu komplekti pieejami par lieliskām cenām.


Egotus piedāvā instrumentus no tādiem labi zināmiem zīmoliem, kā Facom, Stanley, DeWalt u.c.