Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Mēbelēm

Skats:

Mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi 

Mīkstās mēbeles ir neatņemama sastāvdaļa mājā, ofisā un citās telpās. Dīvāni, mīkstie krēsli, paklāji un citi tekstilizstrādājumi sevī uzkrāj daudz putekļu. Ja gadās kaut ko izliet vai nosmērēt, mīkstās mēbeles iztīrīt var būt izaicinoši. 

Lai mēbeles arī pēc ilgāka laika izskatītos kā jaunas, nepieciešams tās regulāri kopt un tīrīt. Tam noder mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi. Ar tiem var iztīrīt pat noturīgus un senus traipus. Noskaidro un uzzini, kādi mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi pieejami un kādos gadījumos tos izmantot!

Paklāju tīrīšanas līdzekļi

Paklāju kopšanu ietekmē paklāja spalvas garums. Īsspalvainus paklājus kopt ir vieglāk, jo tajos neuzkrājas tik daudz putekļu un netīrumu. Garspalvainu paklāju kopšana prasa īpašas rūpes. Ikdienā pietiek vien ar jaudīgu putekļu sūcēju, taču traipu tīrīšanai noder speciāls paklāju tīrītājs. To var izmantot arī gadījumos, ja ir vēlme paklāju atvaidzināt un veikt ģenerālo tīrīšanu.

Paklāju tīrītāja lietošana ir viegla. Vispirms jāiztīra redzamākie traipi ar ierasto traipu tīrītāju. Pēc tam ar paklāju tīrāmo mašīnu uzklāj paklāju tīrītāju, ieberž to ar birstīti virsmā vai izsūc ar putekļu sūcēju.

Dīvānu tīrīšanas līdzekļi

Dīvānu tīrīšanas procesā noteicošais faktors ir dīvāna materiāls. Ādas mēbeļu kopšanai izmanto līdzekli, kas paredzēts ādas kopšanai. Ikdienā pietiek vien to noslaucīt ar mitru drānu vai mitru salveti. Lai āda neplaisātu un neuzņemtu visus netīrumus, to var apstrādāt ar ādas līdzekli.

Auduma dīvāniem noderēs dīvānu tīrītājs, kas paredzēts auduma kopšanai. Ņemot vērā, ka audumā uzkrājas putekļi un no tā ir grūtāk iztīrīt traipus nekā no ādas dīvāna, auduma dīvāna kopšana prasīs vairāk laika. 

Tekstila tīrīšanas līdzekļi

Tekstila un mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi noder teju visas mājas un ofisa tīrīšanai. Gadījumā, ja radies kāds traips, uzsmidzini vai uzklāj tīrīšanas līdzekli tieši uz netīrās virsmas. Ļauj tam iedarboties un pēc laika noslauki to. Ja nepieciešams, atkārto visu vēlreiz. Tīrīšanas līdzekļi noder arī ikdienā, lai uzturētu tīrību un kārtību.

Traipu tīrīšana ir īpaši aktuāli, ja ofisā bieži tiek uzņemti viesi, no tiek konferences un pasākumi. Mājās mīksto mēbeļu tīrīšana ir regulārs darbs, ja ģimenē ir mazi bērni un mājdzīvnieki. Izvēlies drošus un uzticamus tīrīšanas līdzekļus!

Ja nepieciešami mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekļi, ieskaties internetveikala Egotus.lv plašajā tīrīšanas līdzekļu piedāvājumā. Šeit atradīsi tīrīšanas līdzekļus gan paklājiem, gan mīkstajā mēbelēm un pat ādas izstrādājumiem.