Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Akumulatori un piederumi

Skats:

Pieejamie akumulatori Egotus interneta veikalā

Egotus piedāvā dažādus akumulatorus, kas piemēroti gan profesionāliem būvniekiem, gan cilvēkiem, kuri ar remonta darbiem nodarbojas tikai ik pa laikam. Mūsu veikalā atrodamie akumulatori tiek piegādāti no visatzītākajiem un populārākajiem ražotājiem pasaulē, un tie ir pieejami dažādos spriegumos un kapacitātēs. Ar mūsu akumulatoriem varēsiet lieliski darbināt jebkurus darba instrumentus – urbjus, zāģus, slīpētājus, un citus, ja vien tie ir saderīgi ar konkrētā akumulatora tipu.


Mēs rūpējamies par mūsu produktu kvalitāti – Egotus internetveikalā ir atrodami tikai jaudīgi akumulatori, kas nodrošinās ātru un efektīvu darbu. 


Akumulatori ar dažādu specifiku

Egotus iespējams iegādāties akumulatorus, kas aprīkoti ar jaudīgajām un atkārtoti uzlādējamajām litija-jonu (Li-Ion) baterijām. Tās izceļas ar ilglaicīgu darbības mūžu, ātru uzlādes laiku, un augstu drošības līmeni. Atgādinām, ka pie mums nopērkami tikai instrumentu akumulatori, ar kuriem iespējams darbināt dažādus elektriskos celtniecības instrumentus. 


Mūsu sortimentā ir pieejami lādējamie akumulatori sākot no 12 voltiem (V) līdz 54 voltiem. Īsumā – jo augstāks voltu skaits, jo lielāka akumulatora jauda. Lai akumulators  darbotos, to ir nepieciešams pievienot pie saderīga instrumenta, kas ir aprīkots ar tādu pašu voltāžu  – piemēram, zāģi ar 18V spriegumu ir nepieciešams pievienot pie akumulatora ar 18V spriegumu.


Tāpat kā spriegums, arī baterijas kapacitāte mūsu veikalā atrodamajiem akumulatoriem ir atšķirīga – no 1,5 līdz 15 ampēriem. Šis rādītājs nosaka akumulatora darbības ilgumu – jo augstāks ampēru skaits, jo ilgāks būs akumulatora darbības ilgums un retāk to būs nepieciešams uzlādēt. Iepērkoties Egotus, par izvēlētā akumulatora kapacitāti varat neuztraukties, jo mūsu preču klāstā ir pieejami tikai ilgmūžīgi akumulatori, kas uzticami kalpos ilgtermiņā.


Mūsu ražotāji

Egotus internetveikalā iespējams iegādāties instrumentu akumulatorus no ražotāja: Stanley Black & Decker, kura produktu portfelī ir Stanley un DeWALT zīmoli. Stanley akumulatori pasaulē ir plaši sastopami– tie izceļas ar apjomīgu jaudas līmeni, ilgu darbības laiku un drošību. Tie ir iecienīti gan profesionālu celtnieku un amatnieku, gan mazāk pieredzējušu būvniecības entuziastu vidū. 


Līdzīgi raksturojami arī DeWALT akumulatori – tie ir iemantojuši lielu atzinību celtniecības nozares pārstāvju vidū, un regulāri izceļas ar dažādām inovatīvām funkcijām un vērā ņemamu izturību. 


Akumulatoru komplekti

Visbeidzot, Egotus piedāvā ne tikai akumulatorus, bet arī komplektus, kuros parasti ir iekļauti divi vai vairāki akumulatori un lādētājs. Akumulatoru komplekts ir lieliska izvēle, ja nepieciešams uzreiz iegādāties vairākus akumulatorus un tam nepieciešamos aksesuārus – ļoti iespējams, ka, pērkot visu vienā komplektā, ietaupījums būs lielāks, nekā iegādājoties visu nepieciešamo atsevišķi.