Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Ēveles un frēzes

Skats:

Frēzes un ēveles efektīvai kokapstrādei

Ar piemērotas frēzes palīdzību koksnes apstrāde ir ērta un ātra, bet rezultāts – nevainojams. Egotus.lv atrodamas profesionālās frēzes un to piederumi gan pieredzējušiem speciālistiem, gan DIY entuziastiem!

Frēzes un to veidi

Kokapstrādes frēzes koksni ļauj apstrādāt ļoti daudzveidīgi, sākot ar dažādu grebumu un ornamentu radīšanu un beidzot ar precīzu savienojuma vietu sagatavošanu. Atšķirīgiem mērķiem pieejami dažādi frēžu veidi:

  • Virsfrēzes – daudzpusīgākās no frēzēm, ar kurām iespējams sagatavot malu profilus un gropes, izfrēzēt koksni speciālā formā, frēzēt caurumus, noņemt pārkares un paveikt citus frēzēšanas darbus. Tiek dēvētas arī par vertikālajām frēzēm;

  • Kanālu frēzes – paredzētas konkrētam darbam, proti, maksimāli precīzu kanālu jeb gropju frēzēšanai;

  • Malu frēzes – piemērotas darbam ar materiāla malu. Lai gan jaudas ziņā šādas frēzes mēdz iepalikt, tām ir būtiska priekšrocība – iespēja veikt ļoti precīzus frēzēšanas darbus.

Pieejamas ir ne tikai frēzes kokam. Frēzēšanu pielieto, apstrādājot arī tādus materiālus kā betonu, plastmasu, metālu, kompozītmateriālus u. c. Tāpēc pirms frēzes iegādes jāpārliecinās, kādam mērķim tā domāta.

Būtiskākie aspekti, izvēloties frēzi

Lai frēze pilnvērtīgi veiktu tai uzticētos darbus, pirms tās iegādes ņemiet vērā šādus ierīces parametrus:

  • Darbības veids – elektriskās frēzes darbojas, esot pieslēgtas pie elektrības. Tādējādi jums nevajadzēs domāt par akumulatoru uzlādi, taču ierīces izmantošanu var apgrūtināt elektrības vads. Akumulatora frēzes darbojas ar uzlādējama akumulatora palīdzību, kā rezultātā ar frēzi ir ērtāk darboties, taču vienmēr jāparūpējas par uzlādētu akumulatoru;

  • Apgriezienu skaits – tas, cik liels apgriezienu skaits nepieciešams, atkarīgs no vairākiem faktoriem: apstrādājamā materiāla, konkrētā darba, uzgaļa diametra un citiem. Līdz ar to universālu darbu veikšanai nepieciešama frēze ar iespēju apgriezienu skaitu mainīt;

  • Maksimālais frēzēšanas dziļums – lielākoties variē no diviem līdz astoņiem centimetriem. No šī parametra atkarīgs, cik biezus materiālus ar frēzi būs iespējams apstrādāt;

  • Maksimālais frēzes diametrs – norāda, cik lieli frēzes uzgaļi konkrētajai ierīcei ir piemēroti.

Uzmanību noteikti pievērsiet arī frēzes komplektācijai. Piemēram, ja frēze darbojas ar akumulatoru, reizēm lādētājs un akumulators ir jāiegādājas atsevišķi.


Gan kvalitatīvas frēzes, gan ēveles Egotus.lv pieejamas par draudzīgu cenu, turklāt, iepērkoties par vairāk nekā 100 eiro, nodrošinām bezmaksas piegādi 1–3 darba dienu laikā, ja prece atrodas noliktavā. Izmantojiet iespēju un tieciet pie kvalitatīvas tehnikas ātri, ērti un izdevīgi!