Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

egotus.lv interneta vietnes lietošanas noteikumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "LIC GOTUS" (turpmāk tekstā – www.egotus.lv), (vienotais reģ.nr. 40003305341, adrese – Ulbrokas iela 42G, Rīga, LV-1021) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Apmeklējot interneta vietni www.egotus.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 2. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.egotus.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 3. Informējam, ka SIA „LIC GOTUS” interneta vietnē www.egotus.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.egotus.lv lietošanas laikā.
 4. SIA „LIC GOTUS” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.egotus.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.egotus.lv.
 5. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.egotus.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 6. Interneta vietnes www.egotus.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „LIC GOTUS” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.egotus.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 7. www.egotus.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 8. Lai kļūtu par interneta vietnes www.egotus.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.egotus.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu atsūtīt instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
 10. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.egotus.lv paziņo, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 11. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 12. Katram interneta vietnē www.egotus.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.egotus.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 13. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.egotus.lv par dažāda veida aktualitātēm.
 14. SIA „LIC GOTUS” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.egotus.lv lietošanas laikā.
 15. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. www.egotus.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu  un sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 67556949, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 16. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 17. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 18. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 19. SIA „LIC GOTUS”, konstatējot interneta vietnē www.egotus.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „LIC GOTUS” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 20. Interneta vietnē www.egotus.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „LIC GOTUS” īpašums.
 21. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „LIC GOTUS” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.
 22. SIA „LIC GOTUS” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.egotus.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 23. Lietojot interneta vietni www.egotus.lv, piekrītat, ka SIA „LIC GOTUS” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.egotus.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
  3. www.egotus.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
  4. IP adreses,
  5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.egotus.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 24. SIA „LIC GOTUS” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.egotus.lv lietotājs paliks anonīms.
 25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.e-gotus.lv, kļūst par SIA „LIC GOTUS” īpašumu, kurus SIA „LIC GOTUS” kā interneta vietnes www.egotus.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.egotus.lv, esat piekritis, ka SIA „LIC GOTUS” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.