Pusprofesionālās krāsošanas iekārtas

Skats:

Pusprofesionālās krāsošanas iekārtas kvalitatīvam rezultātam

Dažādus krāsošanas darbus ievērojami atvieglo šim mērķim paredzētas iekārtas. Lielisku veiktspēju un draudzīgu cenu vienkopus piedāvā pusprofesionālās krāsošanas iekārtas, kuras atrodamas Egotus.lv internetveikalā!

Kādiem darbiem paredzētas pusprofesionālās krāsošanas iekārtas?

Kā jau iespējams spriest pēc to nosaukuma, pusprofesionālās krāsošanas iekārtas ir piemērotas nopietnam darbam, taču, atšķirībā no profesionāļiem paredzētajiem risinājumiem, tās ir vienkāršāk lietojamas un izceļas ar patīkamāku cenu. Pusprofesionālo krāsošanas iekārtu sniegtās iespējas galvenokārt novērtēs DIY entuziasti un pieredzējuši amatieri dažādām mājsaimniecības vajadzībām, piemēram:

  • Dēļu lakošanai;

  • Griestu un sienu krāsošanai;

  • Garāžas vai nojumes apstrādei ar koksnes aizsarglīdzekļiem.

Turklāt, izvēloties piemērotu iekārtu, tā noderēs arī amatniekiem un remontdarbu veicējiem, kuri ar krāsošanas darbiem nodarbojas profesionāli.

Kas jāņem vērā, izvēloties pusprofesionālu krāsošanas iekārtu?

Viens no būtiskākajiem aspektiem ir pusprofesionālās krāsošanas iekārtas darbības veids. Mūsu klāstā atrodamas dažādas elektriskās krāsošanas iekārtas, tāpēc pirms tam pārliecinieties, ka vietā, kur ierīci izmantosiet, ir atbilstošs strāvas avots, kā arī rozetēm ir konkrēts drošinātāja veids. 


Lai ar attiecīgo krāsošanas iekārtu varētu paveikt visus nepieciešamos darbus, vēl ņemiet vērā šādus parametrus:

  • Maksimālais smidzinātāja spiediens – tiek norādīts megapaskālos (MPa) vai bāros (bar). Dažādām virsmām, krāsām un krāsošanas veidiem nepieciešams atšķirīgs spiediens;

  • Maksimālā krāsas padeve – norāda, cik litrus krāsas ierīce minūtes laikā spēj padot;

  • Maksimālais šļūtenes garums – ja krāsošanas iekārtu grasāties izmantot, piemēram, mājas fasādes vai cita salīdzinoši liela objekta krāsošanai, garāka šļūtene atvieglos krāsošanu, jo ierīci nevajadzēs regulāri pārvietot;

  • Krāsas tvertnes tilpums – jo tvertnes izmērs lielāks, jo retāk to vajadzēs papildināt ar krāsu;

  • Izmantojamie materiāli – tie var būt, piemēram, koksnes konservanti, gruntskrāsas uz ūdens un šķīdinātāju bāzes, lateksa krāsas, ūdens emulsijas, alumīnija krāsas, lakas, dezinfekcijas līdzekļi, eļļas, kodinātāji, un daudzi citi. Obligāti pārbaudiet, vai krāsošanas iekārtā var izmantot tieši tos materiālus, kurus esat paredzējis lietot.

Vēl noteikti iepazīstieties ar pusprofesionālās krāsošanas iekārtas komplektāciju. Tajā var ietilpt dažādi smidzināšanas uzgaļi, šļūtene, smidzinātāja pistole un citi piederumi, kas ļaus uzreiz ķerties pie krāsošanas un citiem darbiem.


Egotus.lv internetveikals ir pareizā vieta, kur iegādāties pusprofesionālās krāsošanas iekārtas. Mūsu piedāvājumā atradīsiet zīmola WAGNER produkciju gan vienkāršiem darbiem savā mājā vai pagalmā, gan specifiskākiem krāsošanas uzdevumiem darbnīcās. Pasūtot preci, kas atrodas noliktavā, saņemsiet to 1-3 darba dienu laikā, turklāt pasūtījumiem virs 100 eiro visā Latvijā nodrošinām bezmaksas piegādi!