Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Sniega lāpstas

Skats:

Pieejamās sniega lāpstas Egotus.lv internetveikalā

Ziemas mēnešos, kad dārzs vai pagalms no iekopta zaļas zāles mauriņa vai tikko bruģēta stāvlaukuma pārvēršas biezās sniega kupenās, ir ārkārtīgi svarīgi iegādāties izturīgu un ērti lietojamu sniega lāpstu. Egotus internetveikalā atradīsiet tikai kvalitatīvas un visā pasaulē lietotāju pārbaudītas Garant zīmola sniega lāpstas no Kanādas. Šajā lapas sadaļā īsi izstāstīsim, kādas lāpstas varat pie mums iegādāties. 

Sniega lāpstu veidi

Garant piedāvātā produkcija ir ieguvusi plašu atzinību visā pasaulē. Tā tiek ražota kanādā, kur sniegoti apstākļi nav retums un konkurence ražotāju vidū ir milzīga. Garant produkti ir ļoti pieprasīti dažādu industriju pārstāvju vidū. Saņemam lielus pasūtījumus no pašvaldībām, kurām jāuztur savas teritorijas kārtībā. Tā pat ceļu būves un uzturēšanas kompānijām, kurām ziemā nemitīgi jācīnās ar sniegu, lai pilnvērtīgi veiktu savus uzdevumus. Hokeja halles un slidotavas plaši pielieto Garant ledus cirtņus un skrāpjus. 


Mūsu veikalā atradīsiet ne tikai kvalitatīvas sniega lāpstas to klasiskajā izpratnē, bet arī Garant zīmola specializētus lāpstu paveidus, piemēram, sniega liekšķeres, kas ir lieliski piemērotas sniega sastumšanai un savelšanai. Ar tām lieliski iespējams notīrīt šaurākas vietas – trepes, mazus pagalmus, ietves un tamlīdzīgi. Piedāvājam arī sniega stūmējus jeb sniega šķūrus, kas lieliski ļaus notīrīt plašas teritorijas – laukumus, lielus dārzus, un tamlīdzīgas vietas. Visbeidzot, mūsu sortimentā ir pieejami arī ledus skrāpji, kas palīdzēs noskrāpēt zem sniega piesalušo ledu.

Sniega lāpstas dažādām vajadzībām

Pie mums iespējams iegādāties lāpstas, kuras ir piemērotas ne tikai kupenu tīrīšanai uz zemes. Ja ir nepieciešams notīrīt sniegu no mājas jumta, tad iesakām iegādāties specializētās sniega lāpstas jumtam, kuras ir daudz garākas un ļauj sniegu notīrīt no lielāka attāluma. Mūsu piedāvājumā atrodamās lāpstas ir aprīkotas ar dažāda izmēra plātnēm un atšķirīgiem plātņu formu izvirzījumiem, kas ļaus pielāgot sniega tīrīšanas procesu. Tās ir pietiekami lielas un platas, lai varētu notīrīt plašas teritorijas un pietiekami dziļas un vieglas, lai spētu pacelt lielu daudzumu sniega. 

Sniega lāpstas ikvienai gaumei

Egotus.lv atradīsiet sniega lāpstu, kas piemērota jebkurām spējām. Ja jums pie sirds vislabāk iet lāpsta ar garāku rokturi, tad to var iegādāties pie mums. Īsāk sakot, mūsu preču klāstā ir atrodamas daudz un dažādas sniega lāpstas ar savstarpēji atšķirīgiem rokturu garumiem, formu izvirzījumiem un dažādiem plātņu ieliekumiem. 

Darbarīki no dažādiem materiāliem

Gadu gaitā krātās klientu atsauksmes ir devušas mums iespēju sortimentā piedāvāt tikai viegli lietojamas un izturīgas sniega lāpstas, kas spēs uzticami kalpot daudzus gadus. Lielākā daļa mūsu preču klāstā atrodamo lāpstu ir izgatavotas no izturīga koka, metāla (leģētā tērauda vai alumīnija) un polietilēna. No polietilēna ir izgatavotas lāpstas plātnes, kas nodrošina lokanību un vieglumu, un lāpstas rokturu izstrādē ir izmantots koks vai metāls.  


Mūsu piedāvātās metāla lāpstas ir izturīgas un vieglas, kā arī noturīgas pret temperatūras svārstībām, mitrumu un citiem apkārtējās vides apstākļiem. Savukārt koka lāpstas, kas parasti ir ražotas no cietkoksnes, ir tikpat izturīgas un nereti arī ērtāk lietojamas nekā metāla sniega lāpstas. Taču, lai ilgtermiņā nodrošinātu noturību pret apkārtējās vides ietekmi, tās ik pa laikam ir nepieciešams apstrādāt ar īpašiem materiāliem.