Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

DeWALT

Skats:

DeWALT instrumenti – pārliecinoša kvalitāte

Pirms gadsimta ASV dibinātā kompānija DeWALT piedāvā plašu elektroinstrumentu klāstu, kas iekarojis daudzu meistaru cieņu. DeWALT instrumenti – tā ir pārliecinoša kvalitāte, kas noderēs gan profesionāļiem, gan privātmāju īpašniekiem, kuri rūpējas par savu saimniecību. Turpinājumā vairāk par šī zīmola instrumentiem un palīgrīkiem, kas iemantojuši īpašu popularitāti!

DeWALT instrumentu komplekts – plaša izvēle

Izvēloties instrumentus, parasti tiek dota priekšroka vienam ražotājam, lai instrumenti un akumulatori būtu savstarpēji saderīgi. Lielisks veids, kā nodrošināt saimniecību ar nepieciešamāko instrumentu klāstu, ir instrumentu komplekti.

 

DeWALT instrumenti apvienoti lielākos un mazākos komplektos, kas būs piemēroti gan profesionāļiem un amatniekiem, gan saimniekiem, kas labprāt remonta un labiekārtošanas darbus savā mājā veic paši. Pieejami gan divu instrumentu komplekti, gan plašāks sešu instrumentu klāsts, kas pildīs jau krietni vairāk funkciju. Izvēloties pievērsiet uzmanību akumulatoru skaitam un instrumentu jaudai.

DeWALT akumulatori – jaudīgiem darbiem

Izvēloties rokas instrumentus, izšķiroša nozīme ir to akumulatoram: tā jaudai, tilpumam, uzlādes ātrumam, kā arī svaram. Jaunie DeWALT akumulatori XR piedāvā lielāku tilpumu (5Ah), nepalielinot svaru, kas nozīmīgi, veicot, piemēram, ilgstošus skrūvēšanas darbus. LED uzlādes indikators palīdzēs sekot līdzi uzlādes līmenim.

 

Rezerves akumulatoru un lādētāja komplekts palīdzēs darboties bez dīkstāvēm arī tad, ja paveicams lielāks darbu apjoms un tiek izmantoti vairāki instrumenti vienlaikus.

Leņķa slīpmašīna – daudzfunkcionalitāte vienā instrumentā

Nav daudz instrumentu, kam būtu tikpat plašs pielietojums kā leņķa slīpmašīnai, ko ierasts dēvēt vienkārši par fleksi. DeWALT fleksis kļūs par lielisku palīgu būvējot un remontējot – sortimentā ir gan elektriskie, gan akumulatora flekši ar dažādu jaudu motoru un apgriezieniem.

 

Tāpat kā citi DeWALT instrumenti, arī leņķa slīpmašīna piedāvā augstu kvalitāti un pārdomātu funkcionalitāti. Ja veicami pulēšanas, slīpēšanas vai griešanas darbi, jaudīgs fleksis ir labākais palīgs!

DeWALT – viss sākās ar zāģi

Kompānijas dibinātājs, uzņēmējs un izgudrotājs Reimonds Elmers Devalts, savulaik sāka tieši ar zāģi – viņš izgudroja ērti lietojamu šķērszāģi, kas ļāva vienkārši un precīzi sazāģēt garākus kokmateriālus dažāda garuma daļās.

 

Arī mūsdienās uzņēmums piedāvā dažādus zāģus, kas noderēs gan profesionāliem būvniekiem, gan dažādu jomu amatniekiem un darbīgiem privātmāju saimniekiem. Plašākā lauku saimniecībā noteikti noderēs DeWALT ķēdes zāģis ar jaudīgu akumulatoru un enerģiju taupošu bezoglīšu motoru.

 

Savukārt tiem, kas strādā ar koku, neaizstājams palīgs būs DeWALT galda zāģis – sortimentā pieejams dažādos variantos un komplektācijās, tostarp arī flīzēšanas darbiem nepieciešamais flīžu zāģis ar galdu.

DeWALT putekļu sūcējs – tīram darbam

Veicot ar slīpēšanu un zāģēšanu saistītus darbus, neizbēgami nāksies saskarties ar putekļu problēmu – tie ir ne vien kaitīgi cilvēka veselībai, bet arī nevēlami tehnikai, turklāt visai grūti savācami. DeWALT instrumenti nāk talkā arī šajā jomā, palīdzot jaudīgi sakopt pēc tikpat jaudīgiem darbiem.

 

Sortimentā ir industriālie putekļusūcēji, kas pielāgoti tieši būvniecības un remonta laikā radušos putekļu savākšanai, kā arī kompakts rokas putekļusūcējs neliela apjoma darbiem. Tāpat noderēs arī universālā putekļu savākšanas sistēma.

 

Ja meklē jaudīgus, izturīgus un uzticamus palīgus darbos, mūsdienīgie, ērti lietojamie DeWALT instrumenti būs īstie! Ieskaties internetveikala Egotus.lv plašajā klāstā, kur pieejami vairāk nekā 200 dažādi zīmola DeWALT elektroinstrumenti un to aksesuāri.