Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG auto disku tīrītājs

HG auto disku tīrītājs

kods: 154050106
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
9.30€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.46€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG auto disku tīrītājs viegli noņem noturīgus netīrumus, taukvielas, eļļu un bremžu putekļus no automašīnu diskiem. Šo līdzekli var izmantot arī plastikāta disku uzliku tīrīšanai.

Lietošana: HG auto disku tīrītājs ir ideāli piemērots priekšapstrādei pirms automašīnas mazgāšanas. Pirms lietošanas noņemiet bloķēšanas aizspiedni. Piespiediet priekšējo sprauslu un pagrieziet par ceturtdaļu. Apsmidziniet automašīnas diskus un atstājiet iedarboties 1 minūti. Notīriet netīrumus ar birsti. Pēc tam noslaukiet pārējos netīrumus ar lupatiņu vai sūkli un noskalojiet auto diskus (vēlams) ar siltu ūdeni. Pēc lietošanas pagrieziet priekšējo sprauslu par ceturtdaļu OFF pozīcijā.

BĪSTAMI! Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): Nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni [vai iet dušā]. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu/…. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar nacionālajiem noteikumiem.

Satur: nejonu virsmaktīvās vielas 5-15%, fosfātus <5%, Silīcijskābi (H2SiO3), dinātrija sāli, pentahidrātu.

 


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs