Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Baltās krāsas atjaunotājs drēbēm

HG Baltās krāsas atjaunotājs drēbēm

kods: 275030100
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
6.51€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.33€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Jūsu baltā veļa ir mainījusi savu krāsu, jo kāds no mazgātajiem apģērbiem nav bijis krāsas noturīgs? Nekādu problēmu! HG Baltās krāsas atjaunotājs drēbēm piedāvā jums iespēju atjaunot jūsu apģērba krāsu. 
Šis produkts ir piemērots gan mazgāšanai ar rokām, gan veļas mašīnā. Tāpat to var izmantot smalku audumu mazgāšanai, piemēram, vilnai.

Lietošanas norādījumi.
Mazgājot ar veļas mašīnu: Ievietojiet veļu, kura ir mainījusi savu krāsu (nepiepildiet veļas mašīnu pārāk pilnu), veļas mašīnā. Pievienojiet aptuveni 100 gramus produkta veļas pulverim paredzētajā vietā. Iestatiet pamatrežīmu, nepievienojot veļas pulveri.
Mazgājot ar rokām: Izšķīdiniet 50 gramus produkta aptuveni 5 litros ūdens (ūdens temperatūra atkarīga no tā, kas norādīts uz apģērba kopšanas etiķetes). Ievietojiet ūdenī veļu, kura ir mainījusi savu krāsu, un atstājiet to mērcēties aptuveni uz 2 stundām. Mērcēšanās laikā, ik pa laikam apgrieziet veļu uz otru pusi. Pēc tam uzmanīgi izgrieziet veļu un izskalojiet to ar tīru ūdeni. Vēlreiz kārtīgi to izgrieziet un, ja iespējams, ievietojiet to veļas mašīnā uz izgriešanas funkciju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs