Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Burbuļvannu tīrītājs

HG Burbuļvannu tīrītājs

kods: 448100141
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
12.22€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.62€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Burbuļvannas lietošanas laikā un pēc tam iekšējā sistēmā notiek baktēriju veidošanās un kaļķa, ziepju un eļļas piesārņojuma veidošanās. Ja gadījumā netiek veikta regulāra tīrīšana, burbuļvanna nedarbosies tik labi un visbeidzot var arī sabojāties. Var arī rasties nepatīkama smaka. HG hidromasāžas vannu tīrītājs ir radīts pamatojoties uz dabīgām izejvielām un tas rūpīgi un droši iztīra whirlpool sistēmu, neapdraudot iekšējo sistēmu vai apkārtējo vidi. Kā arī ir viegli notīrāmi sakaltuši netīrumi un iespējamie nepatīkamo smaku cēloņi. Regulāri lietojot HG hidromasāžas vannu tīrītāju, burbuļvanna kalpos ilgāk.

Piepildiet burbuļvannu ar ūdeni, 5 cm virs augšējās ūdens atveres vai gaisa padeves cauruma. Ielejiet 50 līdz 75 ml HG hidromasāžas vannu tīrītāju vannā. Ieslēdziet sistēmu un ļaujiet tai darboties aptuveni 15 minūtes. Izteciniet no vannas ūdeni un pēc tam izskalojiet to ar tīru ūdeni. Lai novērstu piesārņojuma uzkrāšanos, atkarībā no burbuļvannas lietošanas biežuma, atkārtojiet tīrīšanu vienu reizi 2 līdz 3 nedēļās.

Ja jums ir burbuļvanna ar semi automātisko vai pilnībā automātisko tīrīšanas sistēmu, piepildiet iekšējo tīrīšanas sistēmu ar HG hidromasāžas vannu tīrītāju. Ievērojiet burbuļvannas lietošanas instrukciju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs