Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Dabīgā akmens matēts aizsargslānis

HG Dabīgā akmens matēts aizsargslānis

kods: 338100106
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
20.38€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 1.02€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG Dabīgā akmens matēts aizsargslānis ir viegli uzklājama šķidra polimēra emulsija, kas veido matētu, īpaši plānu, taču ļoti stipru, aizsargslāni. Tas pasargā dabīgā akmens virsējo slāni no nodiluma un bojājumiem, kurus var izraisīt, piemēram, vīns vai citi dzērieni. Šim aizsargslānim ir arī neslīdošs efekts.

Lietošanas norādījumi.
1. Virsmai jābūt pilnībā tīrai no taukiem un putekļiem. 
2. Jaunās grīdas līmei/cementam un šuvēm jābūt pilnībā sacietējušām un sausām. Žūšanas periods parasti ir 4-6 nedēļas.
3. Esošajām grīdām jābūt pilnībā izžuvušām pēc to mazgāšanas. Grīdas apkurei jābūt izslēgtai vismaz 12 stundas pirms produkta uzklāšanas.
4. Nekratiet produktu pirms izmantošanas; kustiniet pudeli augšup, lejup vairākas reizes, lai sajauktu saturu, neuzputojot to.
5. Vienmērīgākam slānim, iesakām produktu uzklāt ar pulēšanas aplikatoru. Tāpat jūs varat izmantot nepūkojošu, tīru dvieli, kas aptīts ap skrāpi. Uz rupjām virsmām izmantojiet krāsojamo rullīti. Uzklāšanas procesā, neļaujiet produktam pārmērīgi uzputot.
6. Neatšķaidītā veidā uzlejiet produktu uz grīdas un tad vienmērīgi (ievērojot vienu virzienu) uzklājiet to, nepiespiežot pulēšanas aplikatoru vai skrāpi.
7. Kad produkts ir nožuvis (pēc aptuveni stundas), varat uzklāt otru aizsargslāņa kārtu, ievērojot to pašu klāšanas virzienu. 
8. Pēc pēdējās kārtas uzklāšanas, pa grīdu nevar pārvietoties 1-2 stundas. Aizsargslānis pilnībā sacietēs pēc 3 dienām.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs