Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Flīžu impregnators

HG Flīžu impregnators

kods: 391100106
ražotājs:
ir noliktavā, mazāk par 10 gab.
25.71€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 1.28€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG flīžu virsmas aizsargslānis ir speciāli radīts, lai pasargātu matētās flīzes vai akmens plāksnes no netīrumiem un tauku pleķiem. Šis unikālais produkts novērš netīrumu un tauku pleķu iesūkšanos, nesabojājot flīžu sākotnējo struktūru. Šis produkts nesatur silikonu, ātri žūst un ir piemērots visa veida matētām vai mazāk matētām flīzēm un akmens plāksnēm. Piemērots gan iekštelpām, gan ārpusē.

Lietošanas norādījumi:
1. Virsmai ir jābūt pilnībā tīrai no taukiem un putekļiem.
2. Grīdas līmei un cementam ir jābūt pilnībā sacietējušam un sausam, žūšanas laiks parasti ir 4-6 nedēļas.
3. Ieklātajām grīdām ir jābūt pilnībā sausām pēc tīrīšanas, tam nepieciešams vismaz trīs dienas. Īpaši matētās flīzes, tādām kā terakota, būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai no tām pazūd ūdens. Pirms šāda veida flīžu apstrādes iesakām nogaidīt vismaz 1 nedēļu. Ja ir ieslēgta grīdas apsildīšana, 24h būs pietiekams laiks, lai tās pilnībā izžūtu. Jāņem vērā, ka 12 stundas pirms flīžu apstrādes, ir jāizslēdz grīdas apsilde.
4. Produktu ir jālieto neatšķaidītu. Produktu ieteicams uzklāt vienmērīgi un vienā virzienā, izmantojot krāsu rullīti.
5. Ja produkts nav iesūcies un atrodas uz flīzēm 10 minūtes pēc produkta uzklāšanas, to ir nepieciešams uzreiz noņemt ar tīru lupatu. (kas neveido putekļus).
6. Ļoti matētām flīzēm iesakām produktu uzklāt atkārtoti. Otrā kārtu var klāt stundu pēc pirmās apstrādes.
7. Nestaigāt pa grīdu 3h pēc līdzekļa uzklāšanas. Virsma būs ieguvusi pilnīgu aizsardzību 12 stundas pēc pēdējās apstrādes.

Dozēšana: īpaši matētām flīzēm: +/- 10-20m2 platībai vienai lietošanas reizei. Mazāk matētām flīzēm +/- 20-40 m2 platībai vienai lietošanas reizei.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs