Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG karstā gaisa fritera tīrītājs

HG karstā gaisa fritera tīrītājs

kods: 677025106
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
9.15€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.46€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Karstā gaisa fritera izmantošanas laikā veidojas grūti notīrāmi nosēdumi - piekaltušas tauku un ēdienu paliekas. Ierīces tīrīšana ir ļoti sarežģīta, jo šīs nogulsnes ir praktiski neiespējami notīrīt, pat ar labākajiem tīrīšanas līdzekļiem, attaukotājiem vai trauku mazgājamajā mašīnā. HG karstā gaisa fritera tīrītājs ir unikāls, patentēts un ārkārtīgi spēcīgs produkts, kas paredzēts karstā gaisa fritiera tīrīšanai. Spēcīgi iedarbojas uz grūti notīrāmiem nosēdumiem, bet tai pat laikā ļoti saudzīgs pret ierīci, nodrošinot, ka tīrīšanas laikā tā netiks sabojāta.
  • Ļoti spēcīgs karstā gaisa fritera tīrītājs, kas nebojā ierīci;
  • Paredzēts 5 tīrīšanas reizēm;
  • Ērti lietojams;
  • Komplektā otiņa.
 
LIETOŠANA:
1. Pārliecinieties, ka karstā gaisa fritiera siets un katls ir atdzisis un ielieciet tos izlietnē.
2. Ielejiet 50ml HG karstā gaisa fritera tīrītāju (aptuveni 1/5 daļa no pudeles) fritiera katlā, izmantojot komplektā esošo otiņu uzklājiet līdzekli uz visām katla un sieta daļām.
3. Atstājiet katlu un sietu izlietnē un ļaujiet līdzeklim iedarboties 1 stundu, pēc tam rūpīgi skalojiet daļas ar siltu ūdeni. Ja nepieciešams izmantojiet mīkstu mazgāšanas birsti vai sūkli, lai noņemtu palikušās nogulsnes.
 Var tikt izmantots arī kūku veidņu, cepešpannu un cepešpannu plauktu tīrīšanai. Nelietojiet to uz sildierīcēm vai uz to ārējām daļām.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs