Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Koka mēbeļu atjaunotājs (Meubeline restorer) g.kokam

HG Koka mēbeļu atjaunotājs (Meubeline restorer) g.kokam

kods: 412030141
ražotājs:
ir noliktavā, mazāk par 10 gab.
12.64€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.63€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG mēbeļu atjaunošanas līdzeklis gaišam kokam ir kvalitatīvs ikdienas kopšanas līdzeklis beicētām, eļļotām, nelakotām vai vaskotām mēbelēm, kas izgatavotas no gaiša koka, piemēram, no priedes.

Ūdens un alkohola pleķi pazudīs ātri un viegli. Pelēcīgi, nespodri vai izbalējuši laukumi atgūs savu iepriekšējo krāsu. Ar šo līdzekli var noslēpt arī sīkus skrāpējumus.
 
Uzklājiet līdzekli bagātīgi, taisnās līnijās un ļaujiet iedarboties 6-10 stundas. Atkārtojiet operāciju vietās, kur produkts ir pilnībā iesūcies virsmā. Pēc tam visu lieko noslaukiet ar tīru drānu. Apstrādājot vaskotas mēbeles bagātīgi līdzekli un pēc 2 stundām noslaukiet visus pārpalikumus. Pēc tam rīkojieties kā norādīts augstāk.

Ja lakas slānis ir bojāts mitruma vai karstuma ietekmē, tas arī izskatās kā traips. Tomēr šie traipi nav kokā, un tos nevar noņemt ar šo līdzekli. Neizmantojiet uz pulēta vai mākslīgi balināta koka, vai mitrumu necaurlaidīgas lakas. Ļoti spodras virsmas var kļūt nedaudz blāvākas. Tumši traipi un riņķi netiks noņemti.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs