Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG Masīvkoka izstrādājumu krāsas atjaunotājs

HG Masīvkoka izstrādājumu krāsas atjaunotājs

kods: 292075106
ražotājs:
ir noliktavā, mazāk par 10 gab.
6.17€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.31€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Jaunas tīkkoka vai masīvkoka dārza mēbeles, kā arī rotangpalmas dārza mēbeles vienmēr izskatīsies lieliski, jo tās izskatās mājīgi, bet pēc tam, kad mēbeles ir atstātas ārā un tās tiek pakļautas laikapstākļu negatīvajai ietekmei, mājīgais izskats ir mainījies uz blāvi pelēcīgu izskatu. Tādēļ bieži vien tiek pavadīts ilgs laiks slīpējot masīvkoka dārza mēbeles, lai noņemtu šo pelēko kārtu.

Lai atrisinātu šo problēmu tika izstrādāts HG dārza koka mēbeļu krāsas atjaunotājs. Izmantojot šo līdzekli masīvkoka dārza mēbeles un citi masīvkoka priekšmeti, kuri pakļauti laikapstākļu negatīvajai ietekmei, atgūs to dabisko izskatu, novēršot blāvo pelēcīgo nokrāsu. Pēc tam lietojiet HG Dārza koka mēbeļu pulieri, lai aizsargātu koku un atgūtu tā dabisko, mājīgo izskatu. 

HG dārza koka mēbeļu krāsas atjaunotājs ir piemērots arī tādiem koksnes veidiem, kā meranti, sarkankokam un priedei, kā arī niedru, rotangpalmu un/vai bambusa mēbelēm.

Uzsmidziniet HG dārza koka mēbeļu krāsas atjaunotāju uz virsmas. Atstājiet iedarboties uz 10 minūtēm; kokmateriāls nekavējoties sāks zaudēt tā blāvo nokrāsu. Ar birsti vai sūkli un lielu daudzumu ūdens notīriet netīrumus, kuri nonākuši no koksnes. Šim nolūkam lietderīgi būtu izmantot dārza šļūteni vai lejkannu. Ļaujiet dārza mēbelēm nožūt pirms HG Dārza koka mēbeļu puliera uzklāšanas.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs