Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
HG OXI īpaši spēcīgs traipu tīrītājs

HG OXI īpaši spēcīgs traipu tīrītājs

kods: 324050141
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
8.26€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.41€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

HG Universāls, īpaši spēcīgs traipu tīrītājs ar aktīvo skābekli ir universāls traipu noņēmējs, kas noņem pat visnoturīgākos traipus, piemēram, zāles, sarkanvīna, kafijas, tējas, mērces un ēdiena traipus. Ar aktīvā skābekļa palīdzību, produkts var izņemt arī nepatīkamas smakas, kas ir iesūkušās dziļi šķiedrās. Šo produktu var izmantot gan baltiem, gan melniem apģērbiem. Pirms lietošanas, rūpīgi izlasiet instrukciju!

Lietošanas norādījumi. Bundžiņas vāciņš kalpo kā mērtrauks, vāciņā iekšpusē atradīsiet pulvera dozēšanas atzīmes. Nepieciešamā deva norādīta uz iepakojuma. Kad pildāt mērtrauciņu, izlīdziniet pulveri, lai nodrošinātu vienmērīgu produkta daudzumu.
Veļas mašīnā (mazgāšanai): pievienojiet nepieciešamo veļas pulvera daudzumu. Ar mērtrauciņa palīdzību, nomēriet 25 ml produkta un pievienojiet to veļas pulverim.
Veļas mašīnā (priekšmazgāšanai): ar mērtrauciņa palīdzību nomēriet 25 ml produkta. Ieberiet nomērīto daudzumu priekšmazgāšanas nodalījumā un pievienojiet parasto veļas pulveri tam paredzētajā vietā.
Mērcēšana: Ar mērtrauciņa palīdzību nomēriet 25 ml produkta. Sajauciet to ar 5 litriem silta ūdens. Atstājiet veļu mērcēties vienu stundu. Balto veļu var mērcēt līdz pat 5 stundām. Izmantojiet dubultu devu īpaši noturīgu traipu gadījumā. Pēc tam kārtīgi izskalojiet apģērbu ar tīru ūdeni.
Tiešā veidā uz traipa: Izšķīdiniet 1 tējkaroti produkta puslitrā silta ūdens un uzklājiet to tieši uz traipa. Pēc tam izskalojiet apģērbu veļas mašīnā, izmantojot parasto veļas pulveri, vai vienkārši kārtīgi to izskalojiet tīrā ūdenī.
Sintētiskajiem paklājiem (nelietojiet uz vilnas): ja uz traipa ir palikuši piekaltuši netīrumi, noņemiet tos ar tīru, baltu un absorbējošu drānu. Sajauciet 1 tējkaroti produkta ar puslitru silta ūdens un uzklājiet to uz traipa. Ļaujiet tam iedarboties 5-30 minūtes un pēc tam rūpīgi nosusiniet. Pēc traipa noņemšanas, pārklājiet traipa vietu ar tīru ūdeni. Ļaujiet paklājam izžūt un pēc tam izsūciet to ar putekļu sūcēju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs