Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Bison Hidroizolējoša mastika Rubber Seal 310g

Bison Hidroizolējoša mastika Rubber Seal 310g

kods: 6313122
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
7.10€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.35€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Modificēta polimēra bitumena hermētiķis ūdensnecaurlaidīgam savienojumam – blīvē, atjauno un aizsargā. Ideāli piemērots (lielāku) šuvju, spraugu un plaisu blīvēšanai. Augstākā universālā kvalitāte, piemērots gandrīz visa veida virsmām.

Piemērots: praktiski visa veida materiālu blīvēšanai, atjaunošanai un aizsardzībai - kokam, betonam, akmenim, metālam, cinkam, bitumenam, EPDM (iepriekš pārbaudiet), PVC, u.c. Paredzēts lietošanai iekštelpās un ārā, kā piemēram, uz jumtiem un sienām, vannas istabās, pagrabos un dārzā. Ideāli piemērots dušas kabīņu, grīdas šuvju, notekcauruļu, cauruļu savienojumiem, logu rāmju un jumta savienojumu u.c. hidroizolācijai. Lieliska saķere pat ar PP/PE.

Īpašības:
  • 100%ūdens necaurlaidīgs;750% nemainīgi elastīgs;
  • Lieliska saķere gandrīz ar jebkuru virsmu;
  • Aizsargā pret koroziju un eroziju; Temperatūras noturība no -40 0C līdz + 160 0C;
  • Noturīgs pret laikapstākļiem un UV;Pārkrāsojams (iepriekš pārbaudiet) ;
  • Izturīga kvalitāte: vismaz 20 gadu ilgs kalpošanas laiks (pārbaudīts atbilstoši EN 1297) ;
  • Ūdens bāzes, nesatur šķīdinātāju, nesatur GOS, nav toksisks.
 

Lietošana: lietot tikai temperatūrā virs + 5 0C. Virsmai jābūt sausai, tīrai, bez putekļiem un taukiem. Uzklājiet ar hermētiķu pistoli un izlīdziniet 10 - 15 minūšu laikā, izmantojot lāpstiņu vai līdzīgu instrumentu. Pēc nožūšanas minimālais slāņa biezums 2mm. Virsējais slānis sacietē pēc 30 līdz 60 minūtēm un ūdensizturīgs kļūst (lietus ūdens) pēc 2 stundām. Pilnīga sacietēšana pēc 48 stundām atkarībā no uzklāšanas kvalitātes un apkārtējās vides apstākļiem. Traipi/paliekas: nekavējoties notīriet tos, kamēr vēl ir mitri, ar ūdeni vai rokas ziepēm. Nožuvušus traipus/paliekas var noņemt tikai mehāniski. 

Tehniskā datu lapa

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs