Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Bison Hidroizolējoša mastika Rubber Seal 750ml

Bison Hidroizolējoša mastika Rubber Seal 750ml

kods: 6313129
ražotājs:
ir noliktavā, vairāk par 10 gab.
12.77€
Reģistrēti lietotāji ar šo pirkumu nopelna 0.64€ bonusa naudu

Produkta Apraksts

Modificēta polimēra bitumena hermētiķis ūdensnecaurlaidīgam savienojumam – blīvē, atjauno un aizsargā. Augstākā universālā kvalitāte, piemērota gandrīz visa veida virsmām.

Piemērots: praktiski visa veida materiālu blīvēšanai, atjaunošanai un aizsardzībai - kokam, betonam, akmenim, metālam, cinkam, bitumenam, EPDM (iepriekš pārbaudiet), PVC, u.c. Paredzēts lietošanai iekštelpās un ārā, kā piemēram, uz jumtiem un sienām, vannas istabā, pagrabā un dārzā. Piemērots arī metāla un koka aizsardzībai (piemēram, dārza stabiem).

Īpašības:
*100% ūdens necaurlaidīgs;
*750% nemainīgi elastīgs;
*Lieliska saķere gandrīz ar jebkuru virsmu;
*Aizsargā pret koroziju un eroziju;
*Temperatūras noturība no -40 0C līdz + 160 0C;
*Noturīgs pret laikapstākļiem un UV;
*Pārkrāsojams (iepriekš pārbaudiet);
* Izturīga kvalitāte: vismaz 20 gadu ilgs kalpošanas laiks (pārbaudīts atbilstoši EN 1297);
*Ūdens bāzes, nesatur šķīdinātāju, nesatur GOS, nav toksisks.

Lietošana: lietot tikai temperatūrā virs + 5 0C. Pirms lietošanas kārtīgi samaisiet, līdz iegūstiet viendabīgu krāsu. Virsmai jābūt sausai, tīrai, bez putekļiem un taukiem. Uzklājiet ar otu, rullīti vai gumijas rakeli (minimums 2 slāņi), otro slāni klājiet apmēram pēc 10 minūtēm. Pēc nožūšanas minimālais slāņa biezums 2mm.

Ieteikums: Izmantojiet Bison Rubber Seal® Tekstila lentu kopā ar Bison Rubber Seal®, lai savienotu plaisas, spraugas, šuves, kā arī lai atvieglotu slāņa biezuma veidošanos. Uzklājiet Bison Rubber Seal® Textile Tape uzreiz pēc pirmā slāņa uzklāšanas, kārtīgi piespiediet un nekavējoties uzklājiet otro slāni. Bison Rubber Seal® virsējais slānis sacietē aptuveni 3 stundu laikā, pēc 12 stundām apstrādātā virsma var tikt pakļauta (lietus) ūdens ietekmei, pilnīga sacietēšana pēc 48 stundām atkarībā no uzklāšanas kvalitātes un apkārtējās vides apstākļiem. Minimālais slāņa biezums: 2mm, patēriņš:  1,5-2,5L/m2. Traipi/paliekas:  nekavējoties notīriet tās, kamēr tās vēl ir mitras, ar ūdeni vai rokas ziepēm. Nožuvušus traipus/paliekas var noņemt tikai mehāniski. 

Tehniskā datu lapa

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs